LPG Servisi: 0544 499 95 88

ATİKER GOLD

Atiker Gold

Atiker Gold LPG Servisi olarak alanında uzman mühendislerimiz son teknoloji cihazları kullanarak LPG sektöründe Atiker LPG montaj servisi hizmeti vermektedir.

Atiker, Türkiye’nin en çok tercih edilen LPG sistemidir. Atiker Gold Atiker’in çıkartmış olduğu yeni nesil üründür. Atiker Gold turbo özelliği olmayan motorlar ve turbo özelliği olan motorlu araçlarda sorunsuz ve güvenle kullanılmaktadır. Yazılım İtalya’da geliştirilmiştir. OBDII özelliğine sahip emisyon değerlerine göre sürekli ayar ve düzeltme yapan, arıza lambası yakmayan bir kalibrasyon hassasiyetine sahiptir. Atiker Gold tasarım yapısı olarak maksimum performans sağlayabilen özelliğe sahip regülatör kullanmaktadır. LPG sistemleri imalatını ve LPG tank imalatını aynı bünyede yapabilen dünyadaki tek firma. Türkiye’nin her iline yayılmış olan 633 bayisi ile en yaygın LPG Otogaz markasıdır. Teknik alt yapısı, kalitesi ve sunduğu ekonomik çözümlerle araç sahiplerinin yoğun ilgisini çekmektedir. Atiker Sıralı Otogaz Sistemleri LPG ve CNG Otogaz Dönüşüm Sistemleri yerli üretimin gururudur. Türkiye’nin her yerinde sabit montaj fiyatı ile dönüşümü en çok yapılan otogaz markasıdır.

Bünyesinde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti, Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi ve ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemlerini en etkin biçimde uygulamaktadır. Ürettiği LPG ve CNG otogaz dönüşüm sistemleri dünyanın çeşitli ülkelerden alınan çok sayıda kalite belgesine sahiptir.

Atiker Gold fiyatları LPG SafeFast Sıralı Otogaz Sistemleri, LPG Fast Sıralı Otogaz Sistemleri, LPG MicroFast Sıralı Otogaz Sistemleri, LPG NanoFast Sıralı Otogaz Sistemleri, LPG MicroFast OBD2 Sıralı Otogaz Sistemleri, LPG Direk Enjeksiyonlu Otogaz Sistemleri ne göre fiyatlandırılmaktadır.

Aracınıza Atiker Gold LPG montaj yaptırmayı düşünüyorsanız iletişim bölümünden yetkili Atiker LPG Servisi numarası 0544 499 95 88 telefon numarasını arayarak en uygun Atiker Gold fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Atiker Gold fiyatları tüm banka kartlarına 9 taksit seçenekleriyle Atiker yetkili servisimizde.