LPG Servisi: 0544 499 95 88

Atiker Gold LPG Fiyatları

Atiker Gold LPG Fiyatları

Atiker Gold LPG fiyatları, Atiker Gold LPG fiyatı, LPG dönüşüm fiyatları, LPG Montaj fiyatları hakkında bilgi ve özel fiyat teklifini LPG servisimizden alın.

Atiker Gold Atiker’in çıkartmış olduğu yeni nesil LPG sistemidir. Atiker Gold turbo özelliği olmayan motorlar ve turbo özelliği olan motorlu araçlarda sorunsuz ve güvenle kullanılmaktadır. OBDII özelliğine sahip emisyon değerlerine göre sürekli ayar ve düzeltme yapan, arıza lambası yakmayan bir kalibrasyon hassasiyetine sahiptir. Atiker Gold tasarım yapısı olarak maksimum performans sağlayabilen özelliğe sahip regülatör kullanmaktadır. 1970 yıllarında kurulan ATİKER, Türkiye’nin en çok tercih edilen LPG sistemidir. Otogaz sistemleri imalatını ve LPG tank imalatını aynı bünyede yapabilen dünyadaki tek firmadır. Ürettiği LPG ve CNG otogaz dönüşüm sistemleri dünyanın çeşitli ülkelerden alınan çok sayıda kalite belgesine sahiptir. Konya’da yerleşik 55.000 m2’lik kapalı alana sahip tesislerinde ürettiği ürünlerini 40’ı aşkın ülkeye ihraç etmektedir. Teknik alt yapısı, kalitesi ve sunduğu ekonomik çözümlerle araç sahiplerinin yoğun ilgisini çekmektedir. 633 bayisi ile Türkiye’nin en yaygın LPG Otogaz markasıdır.

Aracınıza Atiker Gold LPG taktırmayı düşünüyorsanız yetkili Atiker LPG servisi 0544 499 95 88 müşteri temsilcimizi arayarak aracınıza en uygun Atiker Gold LPG fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Atiker Gold LPG fiyatları tüm banka kartlarına 9 taksit seçenekleriyle Atiker yetkili servisimizde.

Atiker Gold Fiyat

İletişim bölümünden bizleri telefonla arayarak aracınıza özel Atiker Gold fiyat teklifi alabilirsiniz.