LPG Servisi: 0544 499 95 88

ATİKER OBD LPG FİYATLARI

Atiker OBD LPG Fiyatları

Atiker OBD LPG Fiyatları, LPG dönüşüm fiyatları ve LPG kit fiyatları 9 taksit seçenekleriyle yetkili LPG montaj servisimizde.

Atiker’in OBD özellikli LPG kitleri endirek sıralı enjeksiyon sistemi kullanan modern araçlara uygulanabilmektedir. Atiker OBD özellikli kitlerin kullanıldığı montajlarda sistemden alınan verim daha fazladır. Gaz sistemin kontrol ünitesi, benzin sisteminin kontrol ünitesi ile standart protokolleri kullanmaktadır. OBDII arayüzü aracılığıyla iletişim sağlayarak aracın karbürasyonunda anlık düzeltmeler yaparak, sürekli optimum değerleri kullanmasını sağlıyor.

Atiker, üretiminde kullandığı tüm malzemelerde ve üretim yöntemlerinde ürün kalitesini ve ürün güvenilirliğini ön planda tutarak yurtiçinde ve dışında saygın imajını sürdürmektedir. Atiker, Otogaz dönüşüm sistemlerinde dünyanın çeşitli ülkelerden alınan çok sayıda kalite belgesine sahiptir.

Aracınıza Atiker OBD LPG taktırmayı düşünüyorsanız yetkili Atiker LPG servisi 0544 499 95 88 müşteri temsilcimizi arayarak aracınıza en uygun Atiker LPG fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Atiker LPG fiyatları tüm banka kartlarına 9 taksit seçenekleriyle Atiker yetkili servisimizde.