LPG Servisi: 0544 499 95 88

LANDIRENZO LPG SERVİSİ

Landirenzo

LANDIRENZO, kalite standartlarına uygun İtalyan teknolojisiyle üretilen ISO 9001 ve ISO/TS16949 sertifikasına sahip landi marka kitlerden oluşan LPG sistemidir. Kolay montaj özelliği, sade yazılım, performans ve uygun fiyat özellikleriyle ve yüksek tasarruf özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Kullandığı yazılım ile ECU MAP istenildiği gibi değiştirme özelliği sayesinde şoförün kullanım alışkanlıklarına göre ayarlanabilir. LANDIRENZO, sıralı otogaz sistemlerinde performans ve fiyat anlamında en iyi tercihlerden biridir.

LANDIRENZO LPG sistemleri İtalya’da yüksek teknolojiyle üretimi yapılmaktadır. İtalya’dan geldiği gibi araca monte edilmektedir. Yüksek AR-GE yatırımları sayesinde aracınızın tüm sistemiyle mükemmel uyum sağlamaktadır. Blue ve Omegase olmak üzere 2 farklı ürünü vardır. LANDIRENZO LPG fiyatları karbüratörlü sistem, 4 silindir sıralı sistem, 4 silindir sıralı sistem FSI, 4 silindir sıralı sistem TSI, 4 silindir sıralı sistem GDI sistemlerine göre fiyatlandırılmaktadır.

LANDIRENZO LPG montaj dönüşüm sisteminde TSI ve FSI ye uygun olan turbo 6, 8, 12 silindirli araçlar için özel kitleri de mevcuttur.

Aracınıza LANDIRENZO LPG montaj yaptırmayı düşünüyorsanız yetkili LANDIRENZO LPG Servisi numarası 0544 499 95 88 telefon numarasını arayarak en uygun LANDIRENZO LPG fiyatlarını öğrenebilirsiniz. LANDIRENZO LPG fiyatları tüm banka kartlarına 9 taksit seçenekleriyle LANDIRENZO yetkili servisimizde.