LPG Servisi: 0544 499 95 88

LANDİRENZO LPG FİYAT LİSTESİ 2016

Landirenzo LPG Fiyat Listesi 2016

Landirenzo LPG dönüşümünü uluslararası standartlara uygun olarak dönüşümünü gerçekleştiriyoruz. Landirenzo LPG fiyat listesi 2016 için uzman müşteri temsilcimizden güncel LPG dönüşüm fiyatları ve LPG kit fiyatlarını alabilirsiniz.

Landirenzo, İtalyan teknolojisiyle üretilen ISO 9001 ve ISO/TS16949 sertifikasına sahip LANDI marka kitlerden oluşan LPG sistemidir. Landirenzo LPG sistemleri İtalya’da yüksek teknolojiyle üretimi yapılmaktadır. İtalya’dan geldiği gibi araca monte edilmektedir. Kolay montaj özelliği, sade yazılım, performans ve uygun fiyat özellikleriyle ve yüksek tasarruf özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Kullandığı yazılım ile ECU MAP istenildiği gibi değiştirme özelliği sayesinde şoförün kullanım alışkanlıklarına göre ayarlanabilir. LANDIRENZO, sıralı otogaz sistemlerinde performans ve fiyat anlamında en iyi tercihlerden biridir.

Aracınıza Landirenzo LPG taktırmayı düşünüyorsanız yetkili Landirenzo LPG servisi 0544 499 95 88 uzman müşteri temsilcimizi arayarak güncel 2016 Landirenzo LPG fiyat listesini öğrenebilirsiniz. Landirenzo LPG fiyatları tüm banka kartlarına 9 taksit seçenekleriyle Landirenzo yetkili servisimizde.