LPG Servisi: 0544 499 95 88

LOVATO LPG SERVİSİ

Lovato

Lovato 1958 yılından beri yeni nesil otomobiller için geliştirilmiş teknolojiye sahip ürünleriyle, dünya çapında bu ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Lovato’nun 1999 yılından bu yana ISO 9001-2000 sertifikası ve 2002 yılından beri sıfır kilometre araç montajları için ISO/TS 16949 ISO/TS 1649 sertifikası bulunmaktadır.

Lovato LPG montaj sistemleri; Euro V Motorlara tam uyumlu ürünü OBDII ile yakıt tasarrufu ve performans arayan araç sahiplerinin ilk tercihi olmuştur. Motor sigortası sistemi ile garantili araçlara da LPG dönüşümünün önünü açan Lovato kalite ve performans arayan otogaz kullanıcılarının ilk tercihleri arasındadır. Lovato İtalyan markasıdır.

Lovato LPG montaj dönüşüm sistemleri Türkiye'de ve dünyada sektöre ilk giriş yapan firmalardan biri olarak, kalitesi ve yüksek performansı ile kendisini ispatlamış, bayi ağını günden güne arttırarak Türkiye'de tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır.

Lovato LPG montaj dönüşüm sisteminde TSI ve FSI ye uygun olan turbo silindirli araçlar için özel kitleri de mevcuttur.

Aracınıza Lovato LPG montaj yaptırmayı düşünüyorsanız yetkili Lovato LPG Servisi numarası 0544 499 95 88 telefon numarasını arayarak en uygun Lovato LPG fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Lovato LPG fiyatları tüm banka kartlarına 9 taksit seçenekleriyle Lovato yetkili servisimizde.