LPG Servisi: 0544 499 95 88

LPG BAKIM

LPG Bakım

LPG bakım ve sorunlarınız için servisimiz, LPG montaj işlemi yapılmış olan araçlarınızda periyodik bakım hizmeti vermektedir. LPG otogaz dönüşümü yapılmış olan araçlarda yakıt tasarrufu yapmak, LPG sisteminizi uzun yıllar sorunsuz ve güvenle kullanmak ve çıkabilecek sorunlara önceden önlem almak için servisimize gelerek periyodik yaz ve kış bakımlarınızı yaptırabilirsiniz.

LPG montajı yapılmış araçların 10.000 km de periyodik bakımlarının yapılması güvenli kullanım açısından önemlidir. Bu bakım işleminde yakıt sisteminizde bazı ayar ve parça değişimleri yapılmaktadır. Örnek verecek olursak filtre değişimleri, otogaz beyni yazılım güncellemesi, gaz kaçağı kontrolü, yakıt tankı temizliği bunlardan birkaç tanesidir. Araçlarda kalorifer peteği tıkalı olması durumunda araç içi ısıtma işlemi gerçekleşmez. Bu temizlik işlemleri temizleme cihazı ve temizleme solüsyonlarıyla yapılır. Araç üzerinde tıkalı olan kanallar açılır.

LPG otogaz sistemi yapılmış araçlarınızın bakımı için 0544 499 95 88 telefon numarasını arayarak hızlı şekilde aracınızın bakım işlemlerini yaptırabilirsiniz.