LPG Servisi: 0544 499 95 88

LPG MONTAJ

LPG Montaj

LPG montaj servisimiz karbüratörlü, enjeksiyonlu ve direk enjeksiyonlu araçlar için LPG otogaz dönüşüm hizmeti vermektedir. Servisimiz Landirenzo, Lovato, Atiker, Emmegas, Wentgas ve Mimgas markalarına ait LPG Sistemlerinin montajını yapmaktadır. Bu işlemler mühendislerimiz aracılığıyla araç marka ve modeline göre en uyumlu ve en uygun çalışabilecek LPG kiti belirlenerek bilgilendirme yapılmaktadır. Arkasından çizilen montaj projesi ile hemen montaj aşamasına geçilir. Montaj aşamasında aracın orijinaline hiçbir zarar verilmeden montaj işlemi gerçekleşmektedir. İsteğiniz doğrultusunda gaz deposu seçimi uzman mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır. Montaj aşamasından sonra gaz kaçak testleri ve son ayarların yapılmasından sonra test sürüşü gerçekleştirilir. LPG montaj tüm işlemler aracın markasına göre 2 saatle 8 saat arasında değişiklik göstermektedir.

LPG otogaz dönüşümü tamamlandıktan sonra yapmanız gereken işlem aracınızın ruhsatına LPG ile çalışır ibaresinin yazılması işlemi. Bu işlem için sızdırmazlık istasyonu, araç muayenesi ve trafik şubelerine müracaat etmeniz gerekmektedir. 30 gün içerisinde bu işlemleri yapmanız gerekmektedir. Servisimizde ruhsat işlemleri ile ilgili bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Kurulduğumuz günden bu zamana 60.000 araca sorunsuz LPG Montaj yaparak sektörün lideriyiz. Sizde aracınıza problemsiz hatasız montaj işlemi yaptırmak istiyorsanız 0544 499 95 88 telefondan müşteri hizmetlerini arayarak irtibata geçebilirsiniz.