LPG Servisi: 0544 499 95 88

MİMGAS LPG SERVİS

Mimgas LPG Servis

Mimgas LPG Servis olarak Türkiye’nin lider LPG montaj servisiyiz. Gelişen teknoloji sayesinde sıralı LPG montajı konusunda en son teknoloji ve cihazlarla her türlü araca LPG montaj servis hizmeti sunmaktayız. 19 senelik deneyim ve yenilikçi çizgisi ile modern servis ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren firmamız, aynı zamanda sektörde standartları sürekli yükseltmektedir.

Mimgas; Elektronik ünitesi İtalyan diğer parçalarının tamamı yerli olan Mimsunar Otogaz tarafından 2500 m² kapalı alanda geliştirilerek dünyada 30’dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Türkiye’de imal edilen tüm ürünler ECE-R regülasyonlarına göre üretilir ve yüzde 100 test edilir. Mimgas LPG Sıralı Sistemleri hem ekonomik hem de kaliteyi hedefleyen araç sahiplerinin tercihidir.

Aracınıza Mimgas LPG taktırmayı düşünüyorsanız yetkili Mimgas LPG Servisi numarası 0544 499 95 88 telefon numarasını arayarak en uygun Mimgas LPG fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Mimgas LPG fiyatları tüm banka kartlarına 9 taksit seçenekleriyle Mimgas yetkili servisimizde.