LPG Servisi: 0544 499 95 88

Otogaz Markalarının Bakım ve Montajı

LPG Montaj Servisimiz Landirenzo, Lovato, Atiker, Emmegas, Wentgas ve Mimgas LPG markalarının bakım, arıza ve montajını yapmaktadır.

Doğru montaj halinde LPG benzinden daha güvenli olduğu söylenmektedir. Sistemin eğitimli personel tarafından monte edilmesi halinde uygun malzeme kullanılmakta, parçalar güvenli yerlere monte edilmekte, yakıt boruları egzoz borularının uzağından geçirilmekte ve montajın ardından çalışma ayar değerleri kurularak kaçak testi yapılmaktadır.

LPG tankı üzerinde bulunan şamandıra, tankın %80 doldurulmasını sağlayacak şekilde ayar edilmiştir. LPG dolumu sırasında daha fazla yakıt almak amacıyla LPG tankının ileri geri sallanması, MULTIVALF ayarının bozulmasına neden olacaktır. Bu durumda ise LPG tankına fazla yakıt alınacaktır. Bu ise son derece tehlikeli bir durumdur. LPG tankının kapasitesinin %80 ‘inden fazlası doldurulmamalıdır.

Aracınıza LPG montaj yaptırmayı düşünüyorsanız yetkili LPG Montaj Servisi numarası 0544 499 95 88 telefon numarasını arayarak en uygun LPG fiyatlarını öğrenebilirsiniz. LPG fiyatları tüm banka kartlarına 9 taksit seçenekleriyle yetkili servisimizde.