LPG Servisi: 0544 499 95 88

WENTGAS LPG MONTAJ SERVİSİ

Wentgas LPG Montaj Servisi

Wentgas LPG Montaj Servisi olarak Türkiye’nin lider LPG montaj servisiyiz. Gelişen teknoloji sayesinde sıralı LPG montajı konusunda en son teknoloji ve cihazlarla her türlü araca LPG montaj servis hizmeti sunmaktayız. 19 senelik deneyim ve yenilikçi çizgisi ile modern servis ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren firmamız, aynı zamanda sektörde standartları sürekli yükseltmektedir.

Wentgas, ATİKER A.Ş.’nin ithal LPG kit markasıdır. Türkiye piyasasında adından söz ettirecek kaliteli bir üründür. Regülatör, ECU ve yazılımı İtalyan. Wentgas, ATİKER bayilerinde hızla yayılmaktadır. 3, 4, 5, 6 ve 8 silindir araçlara montaj kitleri vardır. LPG Sıralı Sistem ve LPG Karbüratörlü Sistemleri mevcuttur.

Aracınıza Wentgas LPG taktırmayı düşünüyorsanız yetkili Wentgas LPG Montaj Servisi numarası 0544 499 95 88 telefon numarasını arayarak en uygun Wentgas LPG fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Wentgas LPG fiyatları tüm banka kartlarına 9 taksit seçenekleriyle Wentgas yetkili servisimizde.