LPG Servisi: 0544 499 95 88

Yeni Nesil Motorlarda LPG Otogaz Sistemleri

Yeni Nesil Motorlarda LPG Otogaz Sistemleri

Türkiye’nin lider LPG Montaj servisi olarak yeni nesil TSI, FSI, GDI, THP, THPI motorlara LPG montaj servis hizmeti vermekteyiz. Hundai grubu GDI, Peugeot grubu THP, Citroen grubu THPI, Skoda grubu FSI, Volkswagen grubu TSI motorlara güvenli şekilde montaj işlemi yapılmaktadır.

Yeni nesil motorlarda LPG otogaz sistemleri olan direkt enjeksiyonlu motor tipi, dünyada giderek artmaktadır. Bu motor tipinin günümüzde kullanılan diğer motor tiplerinden farkı, yakıtın manifold yerine yüksek basınç altında silindir içine direkt olarak enjekte edilmesi olarak açıklayabiliriz. Bu sayede yakıt - hava karışımı yanma odasında bütünüyle homojen bir şekilde dağıtılır. Bu da, bu tip motorları diğer motorlardan ayıran ve bütün motor devirlerinde yüksek performans sağlayan en önemli özelliğidir. TSI, FSI, GDI, THP, THPI motorlarda LPG montaj yakıt tasarrufunda %30 ile %50 arası tasarruf sağlamaktadır.

Aracınıza LPG montaj yaptırmayı düşünüyorsanız yetkili LPG Montaj Servisi numarası 0544 499 95 88 telefon numarasını arayarak en uygun LPG fiyatlarını öğrenebilirsiniz. LPG fiyatları tüm banka kartlarına 9 taksit seçenekleriyle yetkili servisimizde.